Božena Němčíková

Kosmetice se věnuji již od studií, a to 38 let, a práce se stala mým největším koníčkem. Absolvovala jsem různá školení, jako např. vizážistika, rejuvenance (omlazení pleti), vystupovala jsem na seminářích s přednáškami, jsem autorkou několika článků, slyšet jste mě mohli i v rozhlase (ČRo) a vidět na televizi Public TV v pořadu Proměny. Mojí specialitou je permanentní make-up, kterému se věnuji 18 let.


Mám ráda práci s lidmi, tvorbu něčeho krásného z něčeho zdánlivě obyčejného, zajímám se o zdravý životní styl. Největší radost mi dělá, když mohu v mém kosmetickém salonu pomoci naplno projevit se kráse mých klientů.

 

Dovoluji si říct, že dokážu u každé klientky či klienta rozpoznat jejich individuální styl, půvab a dopomoci mu, aby se naplno rozvinuly. Ke každému klientovi v mém kosmetickém salonu mám tudíž velice individuální a osobní přístup. Mnozí mí klienti se na mne v průběhu kosmetiky obracejí s žádostmi o radu nejen týkající se péče o pleť, ale také barvy oblečení či vhodného sestřihu a barvy vlasů.

 

Své vzdělání a praxi v oblasti pánského kadeřnictví využívám při kosmetickém ošetření a péči o pánskou klientelu, kde jsem taktéž schopna poradit i se změnou celkové vizáže.

 

Můj přístup k práci charakterizuje:

vnímání a naladění se na klienta od jeho prvního vstupu do kosmetického salonu, důsledný a poctivý přístup ke každému klientovi a ke všemu co dělám, absolutní soustředění se na klienta a svojí práci

 

Řídím se heslem: Moji klienti jsou mojí nejlepší vizitkou.


PředchozíNásledující

 Naše služby

Kontaktujte nás

Kosmetický salon Poesie

Jugoslávská 479/10

120 00 Praha 2

Metro C: I. P. Pavlova

E-mail: kosmetikapoesie@seznam.cz

Telefon: 224 246 033

Mobil: 605 253 456

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a dvacetjedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).