Reference našich klientek

Kosmetický salon Poesie je opravdu výstižný název pro služby, které zde poskytuje profesionálka Božena Němčiková. Chodím k paní Božence 2 roky a jsem velice spokojená. Dlouho jsem přemýšlela o permanentním make-upu rtů, ale čekala jsem na doporučení a zkušenost někoho známého a dočkala jsem se. Dnes už z vlastní zkušenosti mohu říci, že změna to je, ale v tom nejlepším slova smyslu. Paní Boženka má neuvěřitelný estetický cit, poradí Vám a odvede profesionální práci. Postupně jsem si nechala permanentním make-upem upravit obočí, rty a linky horních i spodních víček. Vše je provedeno tak, že vypadáte přirozeně, ale přesto stále upraveně. Pokud se rozhodujete tak jako já, mohu opravdu doporučit, je to Poesie těla i ducha.

H. Švingrová

O kosmetickém salonu Poesie jsem se dozvěděla od své  kolegyně. Musím říci, že všechny reference a vstřícnost paní Boženky Němčíkové ještě předčila péče, je úžasná. Je to pro nás ženy ve středním věku velmi příjemná možnost, jak si odpočinout a relaxovat za té největší pohody a výborné péče. Paní Boženka nám vyhoví ve všech našich představách a její citlivost a odbornost mne velmi mile překvapila. Příjemné prostředí k relaxaci ducha i těla za příjemné ceny.                                                                            

Ing. Karen Janíčková

Boženka pečuje o mojí vizáž již několik let a jsem s ní velice spokojena. Využívám jak kompletní starostlivost o pleť, tak příležitostně slavnostní líčení.  Před pár lety jsem si nechala udělat taktéž horní linky permanentním make-upem a jsem z výsledku nadšená. Linky vypadají velice přirozeně a přitom nádherně zvýrazňují oči. Je neuvěřitelné, kolik má Boženka energie a že má pořád dobrou náladu, kterou šíří kolem sebe.

Boženko, děkuji!  Ivana Malá (31 let)

Naše služby

Kontaktujte nás

Kosmetický salon Poesie

Jugoslávská 479/10

120 00 Praha 2

Metro C: I. P. Pavlova

E-mail: kosmetikapoesie@seznam.cz

Telefon: 224 246 033

Mobil: 605 253 456

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a deset 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).