LPG | Kosmetika Poesie Praha

Lipomassage - redukce celulitidy

Našim klientkám zejména z Prahy nabízíme ošetření profesionálním masážním přístrojem Cellu M6 Integral od firmy LPG

LPG ošetření jsou neinvazivní, bezbolestné a velmi účinné zejména pro zeštíhlení, redukci celulitidy a anti-aging.

Lipomassage je speciálně vyvinuta technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Tajemství Lipomassage spočívá v tukových buňkách. Lipomassage aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

Opravdu dosáhnete zeštíhlení, zpevnění a vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete. Lipomassage je lokalizované ošetření, které se prování výhradně patentovanými přístroji LPG. Již po 8-mi 45 minutových sezeních uvidíte pozoruhodné zlepšení Vaší postavy a pružnosti pokožky. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

Objednávky na tel.: 732531169 nebo email: kosmetikapoesie@seznam.cz

POZOR! Akční letní cena balíčku 10. ošetření, jen 8750 Kč a půjčení obleku zdarma!

Princip přístroje:

Profesionální přístroj Cellu M6 Integral od LPG Systems pracuje na principu kombinace válečkové masáže a vakua, základem jsou fyzioterapeutické praktiky, které jsou díky přístroji ještě intenzivnější. Pohyb masážních válečků a program se vždy nastaví dle konkrétní potřeby klientky, protože každé tělo je individuální a každá žena řeší jiný problém. LPG masážní hlavice s válečky cíleně řídí intenzitu LPG ošetření, buď působíme hlouběji v podkoží pro zeštíhlení (lokální tuk, celulitida) nebo zpevňujeme a vyhlazujeme pokožku (anti-aging, bříško po porodu či operaci), provádíme lymfodrenáže (odlehčení těžkých nohou) a další přístrojové masáže.

Přístrojem LPG při ošetření působíme na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž. Profesionální LPG masáží se aktivuje lypolýza (štěpení tuků) a tvorba fibroblastů v podkoží, obnovuje se přirozená tvorba kolagenu a elastanu – omlazení pokožky celého těla – anti-aging masáže. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo.

LPG ošetření nabízí opravdu efektivní způsob odbourávání celulitidy, zpevnění a tvarování těla i odstraňování tuku v problémových partiích.

Speciálně pro muže mají LPG přístroje programy na relaxační a sportovní masáže (před zátěží na zahřátí svalů, po zátěži pro uvolnění).
Klinické studie potvrzují o 50% rychlejší regeneraci svalu pomocí LPG přístroje.

Endermolift - Anti aging

Již od 25 roku snižují buňky (fibroblasty) produkci kolagenu a elastinu. Objevují se první příznaky stárnutí pokožky jako jsou drobné vrásky a povolené kontury, pokožka ztrácí svou pevnost.
Endermolift® má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu.
Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Endermolift dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost. Endermolift je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.
 
Endermoliftje příjemná, relaxační a mimořádně účinná metoda. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.
 
Účinky:
  • +80% PRODUKCE KYSELINY HYALURONOVÉ
  • +23% ZPEVNĚNÍ POKOŽKY
  • +46% TVORBA NOVÉHO KOLAGENU
  • +21% VYHLAZENÍ VRÁSEK
  • Rozjasňující účinky a detoxikace již po prvním ošetření
 
Výsledek: Obličej má mladší vzhled, pleť je hladší a získává mladistvý oživený vzhled. Krk je pevnějsí a dekolt hladší. Vymodelují se tvary obličeje.

Naše služby

Kontaktujte nás

Kosmetický salon Poesie

Jugoslávská 479/10

120 00 Praha 2

Metro C: I. P. Pavlova

E-mail: kosmetikapoesie@seznam.cz

Telefon: 224 246 033

Mobil: 605 253 456

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel patnáct a devět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).