Klasické masáže

V našem kosmetickém salonu poskytujeme služby, díky kterým nejenže budete vypadat a cítit se lépe ale si i odpočinete a naberete energii. Ke komplexním službám pečujícím o pokožku obličeje jsme loni přidali i péči o pokožku celého těla prístrojem LPG, který formuje postavu, odstraňuje projevy celulitidy a zpevňuje pokožku. 

Naše služby nyní rozšiřujeme o nabídku klasických relaxačních masáží.

KLASICKÁ MASÁŽ 

Relaxační masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Vzhledem k použití specifických aromaterapeutických olejů je účinek masáže ještě více prohlouben. Budete se cítit uvolnění, odpočinutí, zrychlí se rekonvalescence po fyzické námaze, odstraní se bloky kolem páteře.

MEDOVÁ MASÁŽ

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze je však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních očistních kůrách.

Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

Nabízené masáže:

  • masáž šíje
  • masáž zad
  • masáž dolních končetin
  • masáž horních končetin
  • celková masáž

Přijďte jsi k nám odpočinout v rušném centru města Prahy.

Naše služby

Kontaktujte nás

Kosmetický salon Poesie

Jugoslávská 479/10

120 00 Praha 2

Metro C: I. P. Pavlova

E-mail: kosmetikapoesie@seznam.cz

Telefon: 224 246 033

Mobil: 605 253 456

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedmnáct a nula 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).