Permanentní make-up

Permanentní make-up vám zaručí, že budete vypadat stále upraveně, ale přitom přirozeně. Pokud nemáte dostatek času nebo Vás líčení zatěžuje je permanentní make-up tím nejlepším řešením. Permanentní make-up je kosmetická technika, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují pomocí velice tenké jehly přírodní barviva a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo i vymodelování dané partie obličeje.

Jedná se tedy o povrchovou mikropigmentaci kůže, jejíž působení je časově omezeno na dobu 3 – 5 let. Pokud se permanentní make-up neobnovuje, účinek nezůstává po celý život, jako tomu je při tetování.

Zkrášlovací permanentní make-up se používá na obočí, horní i dolní linky, kontury rtů s probarvením celých rtů, znaménka krásy. Lze ním tedy upravit např. tvar obočí, zvýraznit oční linku nebo rty (jak konturu, tak kompletní stínování), ale také vyrovnat jejich asymetrii, příp. je domodelovat, když chybí, a to i po nemoci či dopravní nehodě.

Pokud vás trápí nepovedený permanentní make-up i s tím si u nás v kosmetickém salonu umíme poradit.

Aplikace permanentního make-up probíhá v následujících krocích:

  • konzultace s klientem, kdy mu je vysvětlen postup práce, postup aplikace a zásady, které je potřeba při a po aplikaci dodržovat
  • návrh a vykreslení žádoucího tvaru permanentu
  • návrh a výběr nejvhodnějšího odstínu permanentního make-upu podle typu pleti
  • rozvržení aplikace (permanentní make-up nelze aplikovat najednou)
  • samotná aplikace

Jak často musím přijít na aplikaci permanentního make-upu?

Aplikace permanentního make-up probíhá na vícekrát, např. u obočí jsou to tři až čtyři aplikace, aby výsledek působil přirozeně. Udržení intenzity odstínu pigmentu v pokožce je výrazně individuální, jelikož každý má jinou strukturu pokožky, jinou krevní skupinu, zdravotní stav atp.. Proto je velmi vhodné přijít na opakovanou aplikaci po roku, kdy se už nedělají velké zásahy / změny, ale jedná se pouze o udržování aplikace v ideální „formě“.

Je aplikace permanentního make-up bolestivá?

Na místo, kde je permanentní make-up aplikován je nanesena lokální anestézie (např. přípravek Emla) a tato se několikrát v průběhu aplikace obnovuje. Aplikace je tudíž bezbolestná, klient může dle své citlivosti cítit mírné šimrání (nedoporučuji např. objednávat se na permanentní make-up v termínu menstruace). První den aplikace permanentního make-upu je pokožka na místě mírně zarudlá a opuchlá.

Jak permanentní make-up obočí pomůže mému výzoru?

Permanentní make-up obočí pomáhá zvýraznit a otevřít očnicový oblouk. Obočí je základem výzoru a charakteru obličeje a tudíž upravené obočí pomocí permanentního make-up pomáhá výzor dotvořit. Rovnako je tomu u permanentního make-upu očních linek, kdy se rozjasní a otevřou oči. U kontury rtů se jedná o optické zvětšení a zvýraznění.


PředchozíNásledující
Permanentní make-up obočí
Permanentní make-up obočí


Obrázek 4 z 4

Naše služby

Kontaktujte nás

Kosmetický salon Poesie

Jugoslávská 479/10

120 00 Praha 2

Metro C: I. P. Pavlova

E-mail: kosmetikapoesie@seznam.cz

Telefon: 224 246 033

Mobil: 605 253 456

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).