top of page
vybledlé Tvary

DEPILACE

V našem salonu provádíme depilaci nežádoucích chloupků teplým voskem nebo šetrnou metodou pomocí cukrové pasty. Odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, jak u žen, tak i u mužů.

depilace kosmetika poesie

Depilace je oblíbená především pro svůj dlouhotrvající efekt. Umožní vám dočasně se zbavit nežádoucích chloupků na jakémkoli místě vašeho těla. Při depilaci dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů a chloupky se stávají jemnějšími a zejména také kůže po depilaci je velmi jemná a vyhlazená. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky se může jednat o bolestivější způsob depilace.

Přírodní vosky, které používáme jsou šetrné k vaší pokožce a nedráždí ji. Používáme španělský přístroj Depiléve Wax Warmer a nejkvalitnější voskové roll-ony. Depilační cukrová pasta je testovaná a schválená Státním zdravotním ústavem v Praze.

Před depilací je potřeba, aby chloupky byly narostlé asi 5 mm.

Důležité je před depilací neaplikovat na pokožku tělové krémy, oleje a deodoranty.

 

24 hodin po depilaci voskem není vhodné vystavovat pokožku slunečním paprskům (včetně solária) ani chlorované vodě. Odměnou vám bude hladká a zdravá pokožka bez chloupků.

 

Náš salon má s depilací několikaleté zkušenosti a depilaci provádí opravdu rychle a účinně!

depilace.jpg
bottom of page