top of page
vybledlé Tvary

MEZOTERAPIE

Mezoterapie je injekční nebo přístrojová metoda, která přirozeně podporuje hydrataci, tvorbu kolagenu, elastinu a obnovu buněk. Vypne kůži a vyrovná povrchové vrásky. Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 4 mm.

  • Efektivně redukuje vrásky

  • Odstraňuje kruhy pod očima a zvedá kontury v obličeji

  • Okamžitý anti aging efekt

Skinboosters1.jpeg

Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové, vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci pokožky a jedině tato metoda zaručí, že se potřebné látky pro regeneraci a omlazení pokožky dostanou tam, kde mohou pozitivně působit.

Pokud je pokožka vysušená, a jestliže je třeba vypnout drobné vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypnutí a zpevnění pokožky. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou.

Ošetření trvá zhruba 60 minut, je pouze mírně bolestivé, po aplikaci nedoporučujeme aplikovat make-up po dobu zbytku dne, návštěvu bazénu, fitness centra nebo sauny do druhého dne. Výhodou ošetření je velmi rychlý nástup účinku, téměř okamžitě.

Účinek se ještě více násobí v horizontu dvou týdnů a dále.

bublina mezoterapie.jpg
bottom of page