top of page

MAJITELKA
KOSMETIKY
POESIE

Jmenuji se Božena Němčíková a kosmetice se věnuji již od studií a práce se stala mým největším koníčkem. Absolvovala jsem různá certifikovaná školení, jako např. mezoterapie (anti aging), permanentní make-up, microblading, vizážistika, rejuvenance (omlazení pleti), lash lifting, chemický peeling a jiné. Přednášela jsem na seminářích, jsem autorkou několika článků, slyšet jste mě mohli i v rozhlase (ČRo) a vidět na televizi Public TV v pořadu Proměny. Mojí specialitou je permanentní make-up, kterému se věnuji 20 let.

IMG_6220 Velký.jpeg
Miluji práci s lidmi
Dovoluji si říct

že dokážu u každé klientky, či klienta rozpoznat jejich individuální styl, půvab a dopomoci mu, aby se naplno rozvinuly. Ke každému klientovi, v mém kosmetickém salonu na Vinohradech, mám tudíž velice individuální a osobní přístup. Mnozí mí klienti se na mne v průběhu kosmetiky obracejí s žádostmi o radu nejen týkající se péče o pleť, výběru nejvhodnější kvalitní kosmetiky, ale také barvy oblečení či vhodného sestřihu a barvy vlasů.

Své vzdělání a praxi

v oblasti pánského kadeřnictví využívám při kosmetickém ošetření a péči o pánskou klientelu, kde jsem taktéž schopna poradit i se změnou celkové vizáže.

Můj přístup k práci charakterizuje

vnímání a naladění se na klienta od jeho prvního vstupu do kosmetického salonu, důsledný a poctivý přístup ke každému klientovi a ke všemu co dělám, absolutní soustředění se na klienta a svojí práci.

tvorbu něčeho krásného z něčeho zdánlivě obyčejného. Zajímám se o zdravý životní styl. Největší radost mi dělá, když mohu, v mém kosmetickém salonu v Praze, pomoci naplno projevit kráse mých klientů. Neustále se mým klientům snažím předávat veškeré své vědomosti a tipy v kosmetické péči.

kosmetika Poesie Praha

Řídím se heslem: Moji klienti jsou mojí nejlepší vizitkou.

bottom of page